2023/2024-es tanév

Felső tagozat:

Verseny Helyszín / forduló Időpont Versenyző Osztály Eredmény Felkészítő
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny Dunakeszi Kőrösi / városi 2023. 10. 26. Kulcsár István 7. c 1. hely Hoványné Martikán Erika
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny Dunakeszi Kőrösi / városi 2023. 10. 26. Pol Vera 7. a 2. hely
Magyariné Kalmár Edit, Kertész Ildikó
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny Dunakeszi Kőrösi / városi 2023. 10. 26. György Máté József 6. d 2. hely Hoványné Martikán Erika
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny Dunakeszi Kőrösi / városi 2023. 10. 26. Monoki Emma Róza 6. d 3. hely Hoványné Martikán Erika
KÓTA Országos Népzenei Minősítés Dabas / országos 2023. 10. 29. Bálint Keve, Eiler Réka, Grünblatt Réka, Hideg Emma, Kovács Mira, Mora-Hubik Liliána, Obá Aliz 6. b ezüst fokozat Lackóné Fodor Zsuzsanna
55. Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny Fót 2023. 11. 18. Kulcsár István 7. c 1. hely Hoványné Martikán Erika
55. Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny Fót 2023. 11. 18. György Máté József 6. d 3. hely Hoványné Martikán Erika
55. Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny Fót 2023. 11. 18. Filó Botond Bence 8. b 5. hely Hoványné Martikán Erika
Pálmay Lóránt Matematikai Tehetségkutató Verseny Budapest, Szent István Gimnázium 2024. 02. 08. Kiss Bulcsú 6. b 2. hely Vitéz Ildikó
Angol Nyelvi Országismereti Vetélkedő, 5-6. korcsoport Dunakeszi Szent István / városi 2024. 03. 19. Föedl Botond, Mora-Hubik Lili, Kaspár Barna, Murguly Tamás.  Póttagok voltak: Hajdu Levente, Obál Alíz, Mihály Veronika 6. a, 6. b, 6. c 2. hely Szentessy Ida, Gresa Ilon
Angol Nyelvi Országismereti Vetélkedő, 5-6. korcsoport Dunakeszi Szent István / városi 2024. 03. 19. Bálint Anna, Szénási Zsanna, Simon Dézi, Izsó Panna. Póttag volt: Pasquali Sara 6. b, 6. d 4. hely Bárányné Bucsi Ilona, Gresa Ilona
Angol Nyelvi Országismereti Vetélkedő, 7-8. korcsoport Dunakeszi Szent István / városi 2024. 03. 20. Bartha Lili, Szathmáry Anna Luca, Kulcsár István, Márkus Miklós 7. c 3. hely Agócs Mónika
Angol Nyelvi Országismereti Vetélkedő, 7-8. korcsoport Dunakeszi Szent István / városi 2024. 03. 20. Papp Zsófia Jázmin, Földesy Jana, Szigeti Nóra, Bereczki Armand 7. c 5. hely Agócs Mónika

 

Alsó tagozat:

Verseny Helyszín / forduló Időpont Versenyző Osztály Eredmény Felkészítő
55. Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny Fót 2023. 11. 18. Pichler Zoja Amina 2. c 4. hely Jancsikné Struve Katalin
55. Fóti Ősz Vers- és Prózamondó Verseny Fót 2023. 11. 18. Gajai Ákos 4. a 6. hely Pusztai Edit Zsófia
LÜK-verseny Dunakeszi Bárdos / kistérségi 2024. 03. 19. Veres Tamás 2. b  1. hely Tolnai Erzsébet
LÜK-verseny Dunakeszi Bárdos / kistérségi 2024. 03. 19. Zongor Ákos 4. b 1. hely Tolnai Erzsébet
LÜK-verseny Dunakeszi Bárdos / kistérségi 2024. 03. 19. Vattamány Fanni 2. b 2. hely Tolnai Erzsébet
LÜK-verseny Dunakeszi Bárdos / kistérségi 2024. 03. 19. Muszta Noel 3. d 2. hely Tolnai Erzsébet