Megyei Komplex Angol Nyelvi Verseny

A XX. alkalommal megrendezett Megyei Komplex Angol Nyelvi Verseny díjazottjai:

5. évfolyam
1. hely: Trudics Lara – Veresegyház, Fabriczius József Általános Iskola
2. hely: Baranyák Domonkos – Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
2. hely: Pituk Péter – Göd, Huzella Tivadar Általános Iskola
2. hely: Homoki Boglárka – Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
3. hely: Jancsó Anna – Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

6. évfolyam
1. hely: Horváth Viktória – Veresegyház, Fabriczius József Általános Iskola
2. hely: Lehoczky Botond Artúr – Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
3. hely: Janivich Regina – Fóti Fáy András Általános Iskola
3. hely: Demeter Zsófia- Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. hely: Jávor Bálint – Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola

7. évfolyam
1. hely: Nagy Natália – Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
2. hely: Szász Balázs – Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
3. hely: Nagy Alex Ádám – Váci Földváry Károly Általános Iskola

8. évfolyam
1. hely: Bea Barnabás – Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola
2. hely: Horváth Barbara – Váci Juhász Gyula Általános Iskola
2. hely: Vörös Gellért – Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. hely: Kemény Zorka – Huzella Tivadar Általános Iskola
3. hely: Varga Péter – Fóti Fáy András Általános Iskola
3. hely: Sisa Annabella – Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
3. hely: László Alíz – Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

Országos Mozaik Tanulmányi Verseny

Országos Mozaik Tanulmányi Verseny eredményei

Angol haladó

5. László Aliz Abigél 8. b

13. Berczi Eszter 8. c

Felkészítő: Bárányné Bucsi Ilona

Anyanyelv 7.-8.

28. Hollósi Nikoletta 8. b

37. László Aliz Abigél 8. b

Felkészítő: Varga Ágota

Biológia

12. Berczi Eszter 8. c

22. Hollósi Nikoletta 8. b

29. László Aliz Abigél 8. b

Felkészítő: Tóthné Selmeczi Zsuzsanna

Irodalom

27. Hollósi Nikoletta 8. b

30. László Aliz Abigél 8. b

Felkészítő: Varga Ágota

Kémia

12. Berczi Eszter 8. c

22. Hollósi Nikoletta 8. b

Felkészítő: Tóthné Selmeczi Zsuzsanna

Matematika

35. Hollósi Nikoletta 8. b

Felkészítő: Konczné Matócsi Márta Mária

Történelem

20. Hollósi Nikoletta 8. b

21. László Aliz Abigél 8. b

Felkészítő: Szentessy Ida

Az oklevelek, emléklapok EZEN a linken megtekinthetőek.

Néptánc verseny

Az 5.a osztály néptánccsoportja EZÜST elismerést szerzett a XXV. Dunakanyar Népművészeti Versenyen. Gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk!
Felkészítő tanáruk: László Mónika

JÉGKORONG

2019. márciusában iskolánk részt vett a VSD jégkorong szakosztálya által szervezett korcsolya váltóversenyen és jégkorong tornán.

EREDMÉNYEINK:

KORCSOLYA VÁLTÓVERSENY

1-2. osztály: 1. helyezés

3-4. osztály: 3. helyezés

JÉGKORONG TORNA

1-2. osztály: 1. helyezés

3-4. osztály: 3. helyezés

MEGYEI BENDEGÚZ NYELVÉSZ

2019. áprilisában a Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola tanulói részt vettek a BENDEGÚZ NYELVÉSZ versenyen. Az iskolánkból két 1. osztályos tanuló jutott a Pest megyei döntőbe. A Budapesten megrendezett versenyen 4. helyezést ért el Murguly Tamás 1. c, valamint 7. helyezést ért el Zentai Levente 1. a osztályos tanuló.

GRATULÁLUNK a tanulóknak, valamint a felkészítőiknek Szemán Erika és Jancsikné Struve Katalin tanítóknak is.

Papírgyűjtés

PAPÍRGYŰJTÉS EREDMÉNYE

Alsó tagozat:

  1. 2.a 1289 kg
  2. 4.a 1139 kg
  3. 1.c 1097 kg
  4. 2.c 1089 kg
  5. 3.a 1058 kg
  6. 3.d 1053 kg
  7. 3.b 956 kg
  8. 1.d 800 kg
  9. 1.a 753 kg
  10. 1.b 740 kg
  11. 4.b 700 kg
  12. 2.b 637 kg
  13. 3.c 452 kg
  14. 4.d 353 kg
  15. 4.c 145 kg

Felső tagozat:

  1. 6.b       4728 kg
  2. 7.b       2121 kg
  3. 5.d       1795 kg
  4. 6.a       1648 kg
  5. 7.a       1641 kg
  6. 8.c       1586 kg
  7. 5.c       1114 kg
  8. 7.c       1112 kg
  9. 8.b       1061 kg
  10. 8.a       956 kg
  11. 5.a       635 kg
  12. 5.b       632 kg
  13. 6.d       610 kg
  14. 6.c       571 kgNagyon szépen köszönjük a kedves szülők segítségét!

K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

Iskolánk 7. a osztályos tanulói, a Pozitívak csapat, Agócs Lili, Bíró Zsófia, Borsos Norbert, Mezei Benjámin és Várhelyi Máté a K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedőn a budapesti középdöntőn a 7-8. osztályos korcsoportban 5. helyezést ért el.

Gratulálunk a csapat tagjainak!