Futsal

FUTSAL DIÁKOLIMPIA

IV. KORCSOPORT

Dunakeszi Városi Sportcsarnok

2018. november 26.

Eredmények:

A csoport            Széchenyi – Fazekas                      2:3

B csoport            Radnóti – Kőrösi                              6:0

A csoport            Széchenyi – Szent István             0:2

B csoport            Kőrösi – Bárdos                                               5:1

A csoport            Szent István– Fazekas                  2:0

B csoport            Bárdos – Radnóti                            1:4

Helyosztók:

5-6.hely:

Bárdos – Széchenyi                        1:0

3-4.hely:

Kőrösi – Fazekas                             0:4

1-2.hely:

Radnóti – Szent István                  3:2

Végeredmény:

 

  1. DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
  2. DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
  3. DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
  4. DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
  5. DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
  6. DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

Duatlon

Országos Diákolimpia Duatlon bajnoksága, 2018. október 29. Marcali;

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola eredményei:

37. Várhelyi Máté. (2005-ös születésűek között 13. hely)

GRATULÁLUNK

Atlétika

Atlétikai Gyermekbajnokság, 2018. október 06. Budapest;

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola eredményei:

Távolugrás: 9. Jung Boróka, 11. Palicz-Sziklai Kata;

60 m síkfutás: futam 2. Jung Boróka, futam 6. Palicz- Sziklai Kata

Atlétika

Pest megyei Diákolimpia Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság, 2018. október 03. Albertirsa;

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola eredményei:

6. hely súlylökés. Csapat tagjai: Bánki Ivett, Cservid Sára, Gyuris Elizabet, Rózsavölgyi Csenge, Tamáska Nikolett

 

Atlétika

Mezei futóverseny, 2018. szeptember 28. Sződ;

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola eredményei:

III. korcsoport: 3. Fekete Rebeka, 7. Takács Kata;

II. korcsoport: 5. Kaspár Balázs, 7. Varga Szabolcs;

I. korcsoport: 5. Kaspár Barnabás