Pályaválasztási szülői értekezlet

A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskolában október 21-én 17 órai kezdettel tartjuk a
pályaválasztási szülői értekezletünket.

A rendezvényünkre meghívott iskolák:

Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma
BGSZC Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
VSZC Király Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (Vác)
Váci Madách Imre Gimnázium
VSZC Selye János Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (Vác)
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
ISZTI (Innovációs Szakképző, Továbbképző Iskola Központ és Gimnázium)
BGSzC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Piarista Szakiskola, Gimnázium és Kollégium
Az iskolák képviselőin kívül lehet még beszélgetni középiskolás diákokkal is iskolájukról.
(UMSZKI, Radnóti, Xantus stb.)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Varga Ágota
Pályaválasztási felelős

 

Szavazzon banyákra!

Kedves szavazók!

A banyák rengeteg kattintással ,korukat meghazudtoló befolyással bírtak!

Köszönjük a részvételt, gratulálunk!

Íme  az eredmény:

Templomi hangverseny

Tisztelt Szülők, kollégák, kedves érdeklődők!

Az október 3-ra tervezett templomi hangverseny betegség miatt elmarad.

Iskolavezetés.

Szüreti hagyományőrzés

A szeptemberi népszokások egyik jeles eseményét elevenítették meg a szülők és a gyerekek az alsós épület udvarán. A 3.b osztály remek műsora után a szüreti zenére nem csak az énekes osztályok ropták a táncot. Köszönjük a kedves szülők felajánlásait és az aktív segítséget!

Szülői értekezletek

Szülői értekezletek az alsó tagozaton:

Osztály Időpont
1.a 2019. 09.02. 1700
1.b
1.c
1.d
2.a
2.b 2019. 09. 09. 1700
2.c 2019. 09. 10. 1700
2.d 2019. 09. 10. 1700
3.a 2019. 09. 11. 1700
3.b 2019. 09. 11. 1700
3.c 2019. 09. 12. 1700
4.a 2019. 09. 10. 1700
4.b 2019. 09. 10. 1600
4.c 2019. 09. 09. 1700
4.d 2019. 09. 10. 1700

Szülői értekezletek a felső tagozaton:

 

osztály osztályfőnök nap, óra terem
5.a Bakonyi- Tasi Lilla 09.18. 17 00 2.
5.b Gresa Ilona 09. 17. 1800 21.
5.c Keller László 09.16. 1730 9.
5.d Varga Ágota 09. 09. 1730 15.
6.a Kalmár László 09.16. 1700 1.
6.b Magyariné Kalmár Edit 09. 16. 1730 10.
6.c Jancsik László 09.16. 1800 12.
6.d Bárányné Bucsi Ilona 09.16. 1800 20.
7.a Hajdu Andrea 09.17. 1700 3.
7.b Hoványné Martikán Erika 09.16. 1800 18.
7.c Pohl István 09.17. 1700 11.
7.d Monokiné Papp Zita 09.17. 1730 4.
8.a Konczné Matócsi Márta 09.17. 1700 13.
8.b Fodor István 09.16. 1800 8.
8.c Agócs Mónika 09.18. 1800 5.