Kedves Szülők, Kedves Óvodások!

A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola nagyszerű hely.

Hogy miért is gondolom ezt, okkal kérdezhetik. Az alábbiakért:

A tanítók nagyon kedvesek, segítőkészek, viccesek és mindig kitalálnak valamit amivel boldoggá tehetik a gyerekeket. Az órák játékosak.

Az udvar nagyon nagy, többféle biztonságos játékeszköz található. Futballozni és kézilabdázni is lehet, mivel két kapu használható.

Többször ellátogat Dr. Kerekes Dóra történész, aki létrehozta a Helytörténeti Gyűjteményt.

2021-ben elindult a Furcsa nap. Volt már, hogy a diákoknak érdekes kalapokban lehetett jönniük, de olyan is előfordult, hogy felemás nap volt, ezenkívül volt furcsa hajak napja, színpompás nap és az iker nap sem maradt el, ahol egy-kettő vagy több gyerek összefogott és ugyanolyan ruhába öltöztek.

A tantermek szellősek, nem zsúfoltak és jól vannak dekorálva.

A hagyományokkal és az ünnepekkel is foglalkozunk. Október 23-án például szokott lenni egy kis előadás. De persze a karácsony se marad el.

A gyerekek többféle versenyen tehetik próbára tudásukat.

Szerintem jó sok okot mondtam miért jó a Bárdos.

Várunk titeket sok szeretettel!

Sok sikert kívánunk az új barátok kereséséhez a

Bárdos Lajos Általános Iskolában Dunakeszin!

Zsanna