Ha felejthetetlen élményekre vágysz,

amellett, hogy megtanulsz írni és olvasni, gyere a Bárdosba!

Ez már nemcsak játék és mese, hanem a való világ.

Nagyon sokat nevetünk, mókázunk, és játszva tanulunk.

Kedves tanító nénik várnak, akik szigorúak ugyan, de hidd el hamar szívedbe zárod őket. Ők lesznek a második anyukátok.  Mindenben segítenek, meghallgatnak, ha szomorú vagy, a sikereidnek örülnek és mindenre meg akarnak tanítani.

Itt új barátokra lelsz, a programok miatt csak úgy repül az idő. Sok helyre eljutsz, színház, múzeum, kirándulások, táborok, mindig valami újat tanulsz és izgalmasat. Ha tehetséges vagy valamiben biztos, hogy találnak neked való versenyt, amiben megmutathatod, hogy mit tudsz. Ha ügyes vagy megtapsolnak és még jutalmat is kapsz.  Minden sportot kipróbálhatsz, úszás, dzsúdó, foci, kori, tenisz, vívás, korfball, kézilabda és még sorolhatnám.

A hangulat kitűnő, a közösség nagyon jó. Gyere és próbáld ki, sose fogod megbánni.

Máté