Atlétika

2019. március 26. Dunakeszi Repülőtér

PEST MEGYEI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA;

DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA eredményei:

2. korcsoport fiú csapat 2. hely:

ADI BENCE, KIROV-NAGY ÁBEL, KASPÁR BALÁZS, VARGA SZABOLCS, DANKÓ DOMINIK, VÁRHELYI RÓBERT

3. korcsoport lány csapat 1. hely:

BARTUS EMESE, JUNG BORÓKA, BAKOS ESZTER, FEKETE REBEKA, DÉVÉNYI-TAKÁCS KATA, SZÁSZ BOGLÁRKA, DANKÓ MÍRA

3. korcsoport fiú csapat 30. hely:

SZABÓ ROLAND, GEISSLER TAMÁS, KOZMA ANDRÁS, NAGY ZSOMBOR, TIKÁSZ ÁLMOS, NAGY IZSÁK

4. korcsoport fiú csapat 24. hely:

VÁRHELYI MÁTÉ, KATONA NOEL, MUNKÁCSI DÁVID, KÁDÁR VALTER

3. korcsoport lány egyéni 1. hely:

FEKETE REBEKA

e-Ügyintézés a Bárdosban

A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskolában – csakúgy, mint az összes köznevelési intézményben – március 1-től elindult az e-Ügyintézés. A Köznevelési Állami Fenntartóinak Folyamategységesítése és Elektronizálása (KAFFEE) projekt keretében jelenleg 18 féle ügyet lehet intézni elektronikusan.

Gondviselőként az e-Ellenőrző menüsorában található az @ e-Ügyintézés menüpont, melyre kattintva a program átirányít az e-Ügyintézés nyitófelületére.

Itt kell kiválasztani a megfelelő menüpontot, és kattintásra indul az ügy intézése.

Jelenleg négyféle ügycsoportban lehet kezdeményezni e-Ügyintézést:

  • BEIRATKOZÁS ügycsoport
  • KIIRATKOZÁS ügycsoport
  • TANULMÁNYOKKAL KAPCSOLATOS ÜGYINTÉZÉS ügycsoport
  • BIZONYÍTVÁNNYAL KAPCSOLATOS ÜGYINTÉZÉS ügycsoport

 

Az iskolával jogviszonyban lévő tanulók gondviselőit leginkább a tanulmányokkal kapcsolatos ügyintézés érintheti. Ebben az ügycsoportban – többek között – lehetőség van a tanulói mulasztások igazolására, osztály vagy tanulói csoport változtatási kérelem benyújtására, illetve tanulói felmentést vagy mentességet is itt lehet kezdeményezni.

Bővebb felvilágosítást az e-Kréta Tudásbázisában olvashatnak.

Kérjük Önöket, használják bátran az e-Ügyintézés adta lehetőségeket!

Itt pedig elolvashatják  a KAFFEE Projekt tájékoztatóját:

Víz Világnap 2019. évi Országos pályázata

Iskolánk 4 csapattal kapcsolódott be a versengésbe, amely egy 3 fordulós kvízjátékból és
mindegyik alakalommal egy kreatív feladat megoldásából állt. Az ünnepélyes
eredményhirdetésre 2019. március 21-én került sor, Esztergomban. Ide két csapatunk kapott
meghívást.
Eredmények:

Víz-kvíz internetes vetélkedő 2019
3-6.osztály csapatverseny

3. helyezést ért el: ARANYHALAK csapata

a csapat tagjai:

Katona Dóra 4. a és Dévényi-Takács Anna 4. a

5. helyezést ért el: Sivatagi cicák csapata
a csapat tagjai: Tóth Szófia 4. a, Holecz Réka 4. a
6. helyezés t ért el: Sajtos Krumplik csapa

a csapat tagjai: Markovics Fanni, Markovics Noémi, Chmelik Réka,
Beleznay Lili, Fekete Rebeka 5. d osztályos tanulók

Víz-kvíz internetes vetélkedő 2019
7.-12. osztály csapatverseny

2. helyezést ért el: FOTOSZÍNTÉVESZTŐK

csapata
a csapat tagjai:

Vass Lívia 7. a és Veszely Mária 7. a

Labdarúgás

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

III. KORCSOPORT

Dunakeszi Magyarság Sportpálya

  1. március 20.

Eredmények:

A csoport            Kőrösi – Fazekas                             0:3

B csoport            Széchenyi – Garay                          5:4

A csoport            Kőrösi – Szent István                      1:2

B csoport            Széchenyi – Bárdos                        1:4

A csoport            Szent István– Fazekas                    1:0

B csoport            Bárdos – Garay                               5:3

Helyosztók:

5-6.hely:

Kőrösi – Garay                                                           13:0

3-4.hely:

Széchenyi – Fazekas                                                   1:3

1-2.hely:

Bárdos – Szent István                                                  4:2

Végeredmény:

  1. DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
  2. DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
  3. DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
  4. DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
  5. DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
  6. FÓT GARAY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A MEGYE TERÜLETI döntőbe jutott a Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

A csapat tagjai: Mándity Erik, Kozma András, Macskás Péter, Katonka Szilárd, Adi Bence, Szabó Roland, Kozma Márk, Tűzkő Bálint, Nagy Zsombor, Geissler Tamás, Csapó Ádám, Tikász Álmos, Fridli Balázs

 

Labdarúgás

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

2. KORCSOPORT

 

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

  1. március 19.

 

Eredmények:

Széchenyi – Fazekas                      1:1                         (büntetőkkel 3:2)

Szent István – Kőrösi                      0:1

Széchenyi – Szent István               5:0

Kőrösi – Bárdos                              3:1

Szent István– Fazekas                   1:9

Bárdos – Fazekas                           1:3

Kőrösi – Széchenyi                         1:4

Bárdos – Széchenyi                        2:4

Kőrösi – Fazekas                            0:4

Bárdos – Szent István                     7:1

 

Végeredmény:

 

  1. DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
  2. DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
  3. DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
  4. DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
  5. DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai: ADI BENCE, MOLNÁR BÁTOR, KIROV-NAGY ÁBEL, TERÉNYI VIKTOR, VAKHAL MÁTÉ, SZABÓ LEVENTE.

 

Futsal

SZÉCHENYI KUPA

2019. március 18. Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola;

I. korcsoport

6. helyezett a Bárdos Lajos Általános Iskola csapata.

Országos LÜK verseny Kistérségi fordulója

2019. március 19-én iskolánk adott otthont a Móra Kiadó által szervezett Országos LÜK bajnokság
kistérségi fordulójának. 27 tanuló mérte össze tudását, és versenget a továbbjutást jelentő legjobb
helyezésekért.
A versenyben résztvevő iskolák.
– Érdekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola
– Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
– Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
– Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

A versenyen második, harmadik és negyedik évfolyamos tanulók indulhattak.
Iskolánkat 9 tanuló képviselte ezen a versenyen:
2. évfolyam: Tusa Róza, Abos Dániel, Barnák Milán 2. a osztályos tanulók
3. évfolyam: Varga Szabolcs 3. b , Varga Zsombor és Berán Fanni 3. c osztályos tanulók
4. évfolyam: Barta Levente 4. b, Pintér Boglárka 4. a és Petresevics Hanga 4. a osztályos tanulók

A kistérségi forduló eredményei:
2. évfolyam Tusa Róza 2. a I. helyezés
3. évfolyam: Varga Szabolcs 3. b II. helyezés
4. évfolyam: Pintér Boglárka 4. a II. helyezés

GRATULÁLUNK!

Duatlon

Pest megyei Diákolimpia Duatlon bajnoksága:

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola eredményei:

1. Várhelyi Máté.

Irány az országos bajnokság.

Atlétika

Kegyeleti váltófutás:

4. Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola csapata:

Hajdo Márk, Pol Vera, Varga Szabolcs, Laczai Zétény, Tari Nóra, Nagy Zsombor, Szekeres-Joó Lili, Jung Boróka, Selmeczi Barnabás, Tóth Sára, Várhelyi Máté, Munkácsi Dávid, Selmeczi Lora