Második hely országos pályázaton

Gróf Lili Anna, 3. b osztályos tanulónk a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Szakképzési, Oktatási és Továbbképzési Igazgatósága által meghirdetett „Az Egészség, mint érték” elnevezésű  pályázatának országos döntőjén második helyezést ért el. A tanulók rajz, kézműves és kisfilm kategóriákban pályázhattak, Lili almákat horgolt egy kosárba. A díjátadó 2025 decemberében volt. Felkészítő…

Etesd az Eszed Bázis Iskola lett a Bárdos

Az alsósok a 2025. március 21-én indult és március 27-én zárult „Etesd az Eszed” Bázisiskola programsorozatának utolsó, záró akkordjaként csatlakoztunk a Nestlé az Egészségesebb Gyerekekért és az Okos Doboz nagysikerű programjához. Az „Etesd az Eszed” egy általános iskolás diákoknak szóló, egészséges életmódot és táplálkozást oktató egészségnevelési program, amely az iskolákban…