Szép eredmény a Méh-Ész versenyen
Öt 4. a osztályos tanulónk a héten vehette át emléklapját az Országos Méh-Ész Logikai Versenyen elért szép eredményéért. A fiúk februártól április végéig, öt fordulón át dolgoztak kitartóan, és örömmel oldották meg a korosztályra szabott, játékos kódolási és logikai feladatokat Erdődi Andrea tanítónő támogató kísérésével. Külön büszkeség számunkra, hogy részvételükkel…