Tartozz közénk! Taníts velünk!

A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

Tanító

munkakör betöltésére keres pedagógust, vagy utolsó éves hallgatót

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott / határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi,  Fő út 143.

A munkakörbe tartozó feladatok:

Tanítói munkakör (osztálytanító / guruló pár / napközis tanító) feladatainak ellátása az irányadó jogszabályok és a munkaköri leírásban meghatározottak szerint

Az állás betöltésének feltételei:

Főiskola, tanítói végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok.

Büntetlen előélet.

Érdeklődés, további információ:

Telefonon: 30/688-5743

E-mailben:

petone.herman.noemi@dunakeszi-bardos.hu

Amiért érdemes minket választani:

“Budapestről költöztem a városba: ismerős ajánlására jelentkeztem a Bárdosba. Szeretem a hangulatot, amit az iskola felé vezető sétány mézeskalács házai nyújtanak. Jó itt.” (Enikő)

• • • • • • • •

“Ingázóként negyedik éve tanítok itt, és különösen élvezem, hogy szép időben bringával is hamar beérek a munkahelyemre.” (Szilvi)

• • • • • • • •

“Jó itt, mert nem verseng veled senki, nem becsül alá, nem dirigál, nem keresi a hibád, hanem bíznak benned. A tantestület családias, törekszünk innovatívak lenni, ahol a szakértelem emberséggel párosul. Mindannyian elfogadjuk egymást, olyannak, amilyen. A szakmai fejlődést támogatjuk, személyes problémáidban melletted állunk.” (Judit)

• • • • • • • •