Angol szépkiejtési verseny Gödöllőn
A Gödöllőn megrendezésre került angol nyelvi szépkiejtési versenyen két tanulónk indult.
A nyolcadikosok közül Bigda Márton elhozta az első helyezést, az ötödikesek csoportjában pedig Mikulás Míra előadásmódjáért különdíjban részesült.
Gratulálunk az ismételt szép eredményhez, és köszönjük Szentessy Ida és Mészáros Boglárka tanárnők felkészítő munkáját.