Az elmúlt időszakban tanulóink számos tanulmányi és természetismereti versenyen képviselték iskolánkat, ahol szép eredményeket értek el. Büszkék vagyunk minden résztvevőre, akik szorgalmukkal, kitartásukkal és tudásukkal öregbítették intézményünk hírnevét.
A seregélyesi rendezésű „Indulj el egy úton…” Országos Kéktúra Vetélkedőn a 3–4. évfolyamosok mezőnyében 22 csapat mérte össze tudását. A versenyen a Kis Kékek csapata – Bodor Zorina, Vattamány Fanni, Kutas Zsombor és Veres Tamás (4.b osztályos tanulók) – kiemelkedő teljesítményt nyújtva 1. helyezést szerzett.
A „Barangolás Magyarország nagytájain” vármegyei komplex tanulmányi versenyen 16 csapat vett részt. Iskolánk két csapata is a dobogón végzett. A Kékes csapat – Vattamány Fanni és Veres Izabella (4.b), valamint Tucker Eszter (3.a) és Novák Lili (3.b) – 1. helyezést ért el. A Badacsony csapat tagjai, Tóth Bori és Veres Lívia (4.b), valamint Gróf Lili és Bódi Nóra (3.b) pedig a rangos 3. helyezést szerezték meg.
Az Országos LÜK Tanulmányi Verseny területi fordulójában is szép eredmények születtek. Lukács Zente (3.b) az előkelő 5. helyen, míg Vattamány Fanni (4.b) a 6. helyen végzett.
A Hortobágyi Nemzeti Park által meghirdetett „Játékos Hortobágy” országos csapatversenyen 52 csapat indult az 1–2. évfolyamos korosztályban. Iskolánk csapatai közül a Csillagvirágok (2.b) a 24. helyet, a Kótyagos Kócsagok (1.b) a 37. helyet, míg a Szuper C (1.c) csapata a 45. helyet szerezte meg.
A Kiskunsági Nemzeti Park által szervezett „Tavaszköszöntő” országos csapatversenyen 75 csapat versenyzett a 3–4. évfolyamosok között. Kiemelkedő eredményt ért el a Cuki Pingvinek csapata (Jáger Alexa, Gróf Lili, Novák Lili) és a Tarka Pillangók csapata (Farkas Dóra, Bódi Nóra, Szarka Melani), amelyek megosztott 14. helyezést értek el. A Postaláda csapat (Farkas Levente, Frei Dániel, Kiss Davide) a 39. helyen, míg a Szuperagy csapat (Kiss Márk, Constantino Amaro Dávid, Pityó Krisztián) a 43. helyen végzett.
Gratulálunk valamennyi résztvevő tanulónknak és felkészítő pedagógusaiknak a szép eredményekhez! Kívánunk további sikeres versenyzést, sok élményt és újabb szép helyezéseket a jövőben is.













